Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 sierpnia 202322:26

Tłumy na pikniku mundurowych w Rudach [FOTO]

Tłumy na pikniku mundurowych w Rudach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kuźnia Raciborska:

Polana przy starym opactwie była dziś miejscem festynu rodzinnego, jaki pod patronatem biskupa gliwickiego Sławomira Odera i wiceministra Michała Wosia zorganizowały służby mundurowe.

Leśny Rodzinny Piknik Służb Mundurowych: Jedność, Współpraca i Wspólnota, oraz Promocja Zrównoważonej Gospodarki Leśnej

W dniu 15.08.2023, pod patronatem honorowym Ministra Michała Wosia odbył się Leśny Rodzinny Piknik Służb Mundurowych, który miał na celu umocnienie więzi między różnymi służbami oraz promowanie współpracy i wspólnoty wśród funkcjonariuszy, a także przybliżenie działalności służb mieszkańcom regionu. Wydarzenie odbyło się w malowniczym otoczeniu pocysterskiego parku nieopodal opactwa w Rudach, przyciągając odwiedzających z całego regionu.

Wyjątkowo udane wydarzenie przyciągnęło bardzo dużo odwiedzających, co stanowi wyraźny dowód na znaczenie pracy służb mundurowych w społeczności. Wspaniała atmosfera, która panowała w trakcie pikniku, przyczyniła się do nawiązania nowych relacji i wymiany doświadczeń między funkcjonariuszami oraz ich rodzinami.

Podczas pikniku, przedstawiciele różnych służb mieli możliwość wymiany informacji na temat najnowszych technologii, taktyk oraz wyzwań, z którymi przyszło im się zmierzyć w dzisiejszym dynamicznym środowisku. Impreza promowała także zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród funkcjonariuszy i ich rodzin, podkreślając rolę kondycji fizycznej w efektywnej pracy zawodowej.

Na stoisku Lasów Państwowych można było otrzymać sadzonkę, symbolizującą troskę o nasze środowisko oraz zaangażowanie w zrównoważoną gospodarkę leśną. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, odbył się również inspirujący koncert Arki Noego, który przyciągnął zarówno młodszych, jak i starszych uczestników, tworząc piękną muzyczną atmosferę.

Jednak to nie wszystko. W ramach wydarzenia, odbyło się także wystąpienie Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach Damiana Siebera, który podkreślił ważność zrównoważonej gospodarki leśnej. Dyrektor w swoim przemówieniu podkreślił rolę Lasów Państwowych w udostępnianiu polskich lasów dla całego społeczeństwa.

Leśny Rodzinny Piknik Służb Mundurowych okazał się nie tylko doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale również wyrazem wdzięczności społeczeństwa dla poświęcenia, zaangażowania i trudu codziennej pracy służb mundurowych. Wydarzenie to podkreśliło ważną rolę, jaką odgrywają funkcjonariusze w utrzymaniu bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz w budowaniu wspólnoty opartej na wzajemnym wsparciu.

Autor: red., redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 lipca 202411:16

Wyniki naborów do szkół ponadpodstawowych. Reforma ograniczyła narybek

Wyniki naborów do szkół ponadpodstawowych. Reforma ograniczyła narybek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
19
red., fot. poglądowe, arch. portalu/Qbik
Reklama
Aktualności11 lipca 202408:34

Wakacyjny rejs po Odrze. Dlaczego nie!

Wakacyjny rejs po Odrze. Dlaczego nie! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
5
red., fot. Marina
Aktualności13 lipca 202417:39

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

32-letni sztygar oddziału elektrycznego znalazł się w przestrzeni 1150 m pod ziemią, w której mógł oddychać. Ma urazy ręki i klatki piersiowej.

źródło PGG, fot. ŚlUW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202409:37

Zmiany w świadczeniach dla nauczycieli

Zmiany w świadczeniach dla nauczycieli - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Aktualności12 lipca 202411:01

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej?

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Kuźnia Raciborska:

Rok temu politycy Zjednoczonej Prawicy odwiedzili Kuźnię Raciborską, obiecując znaczące wsparcie finansowe dla powiatu raciborskiego w wysokości miliarda złotych oraz budowę mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) przy ulicy Bema. Program miał na celu budowę sześciu czterokondygnacyjnych bloków z 120 mieszkaniami, które miały być oddane do użytku w nowoczesnej, pasywnej technologii.

opr. waw
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności13 lipca 202418:14

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę OSP Bolesław obchodziła swój 90. jubileusz. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14.00 Mszą świętą w miejscowym kościele, odprawioną w intencji zmarłych i żyjących druhów.

red.
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Nasz Racibórz 21.06.2024
20 czerwca 202420:17

Nasz Racibórz 21.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.