Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 marca 202310:38

Społeczny komitet złożył raport. Blisko 50 tys. zł dla Angeliki z Bojanowa

Społeczny komitet złożył raport. Blisko 50 tys. zł dla Angeliki z Bojanowa - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Mieszkańcy gminy Krzanowice otworzyli swoje serce dzięki czemu poszkodowana w wypadku samochodowym Angelika Mruzek z Bojanowa ma blisko 50 tys. zł na leczenie. W zeszłym tygodniu w sobotę w Bojanowie odbył się festyn charytatywny. Organizatorzy złożyli szczegółowe sprawozdanie.

Komitet Społeczny Na Wsparcie Angeliki
47-470 Bojanów
Nr zbiórki: 2023/516/KS

Komitet Społeczny Na Wsparcie Angeliki w Bojanowie pragnie jeszcze raz z całego serca podziękować wszystkim firmom, instytucjom oraz osobom zaangażowanym w organizację akcji charytatywnej „Silni wiarą w marzenia, mamy moc by pomóc”, która odbyła się 25.03.2023 r. Szczególnie dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Krzanowicach w tym Burmistrzowi Krzanowic Panu Andrzejowi Strzedulla oraz Pani Danucie Adamczyk, dziękujemy również Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Krzanowicach za przygotowanie oraz przeprowadzenie Kiermaszu Wielkanocnego w trakcie trwania naszej Akcji. Serdeczne podziękowania kierujemy także do Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, do Pana Dyrektora Marcina Obruśnik oraz wszystkich nauczycielek mocno zaangażowanych w naszą akcję. Chcielibyśmy również podziękować OSP w Borucinie, OSP w Krzanowicach, OSP w Wojnowicach, OSP w Pietraszynie, a w szczególności OSP w Bojanowie za pomoc przy zapewnieniu bezpieczeństwa w trakcie trwania imprezy. Dzięki Wam mogliśmy czuć się bezpieczni, a dzięki waszej szybkiej reakcji z agregatami prądotwórczymi mogliśmy kontynuować naszą akcję mimo braku zasilania w całym Bojanowie. Dziękujemy również naszemu DFK z Bojanowa oraz wszystkim osobom zaangażowanym na stanowiskach z napojami, kiełbaskami, ciastkami, frytkami, popcornem i pozostałymi pysznościami. To dzięki Wam każdy mógł zjeść coś pożywnego i brać udział w przygotowanych atrakcjach, a wszystko było smaczne i perfekcyjnie przygotowane.

Dziękujemy także Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, a w szczególności dr Kornelii Solich ze studentkami I roku PPiW, dr Monice Urbanek ze studentkami II roku pedagogiki resocjalizacyjnej, a także Dyrektorowi, pracownikom oraz podopiecznym Zakładu Poprawczego z Raciborza. Pragniemy też podziękować Annie Raciak oraz wszystkim osobom zaangażowanym na stanowiskach z warkoczykami, malowaniem twarzy itp. To właśnie Oni zadbali o wszystkie dzieci w trakcie trwania naszej akcji charytatywnej. Dziękujemy też wszystkim, którzy wystąpili na naszej scenie DK w Bojanowie: dzieciom z Przedszkola w Bojanowie, dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Krzanowicach, grupie tanecznej ZYG-ZAK z Wojnowic, grupie tanecznej „MAMY ZYG-ZAKA” z Wojnowic, wychowankom MDK w Raciborzu „Allora Dance”, zespołowi wokalnemu „Zakochany Duet” tj. Magdalenie Pohlmann i Kamilowi Klimkowi, Alanowi „AKRO” Miczajce, Piotrowi Taturze, Monice i Leszkowi Filec oraz naszym Ambasadorkom zbiórki na rzecz rehabilitacji Angeliki, czyli Magdalenie Witoszek i Żanecie Czogalik „Kobiety na walizkach”. Ogromnie dziękujemy też dr Kornelii Lach, która zgodziła się poprowadzić całą naszą akcję. To był dla nas ogromny zaszczyt. Na koniec chcemy podziękować wszystkim mieszkańcom gminy Krzanowice, za zaangażowanie, obecność, otwarte serca, a także wszystkim spoza naszej gminy, którzy pojawili się na naszej akcji i wsparli zbiórkę. Jesteśmy pełni podziwu dla tak otwartego serca na potrzeby drugiego człowieka u wszystkich wspierających.

Podczas przeprowadzonej akcji charytatywnej dnia 25 marca 2023 udało nam się zebrać 49 001,45 zł i 20 euro! Całość zebranych środków zostanie wpłacona na konto szpitala, w którym Angelika będzie odbywać rehabilitację, jak tylko zakończymy naszą zbiórkę prowadzoną pod numerem 2023/516/KS. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie dla mieszkanki Bojanowa!

Autor: red., redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202318:18

Brzeska procesja w intencji rolników i ogrodników [FOTO i WIDEO]

Brzeska procesja w intencji rolników i ogrodników [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Konno, w bryczce i pieszo - parafianie z Raciborza-Brzezia wzięli dziś, 27.05., udział w dorocznej procesji na św. Urbana.

red.
Aktualności26 maja 202310:06

Raport 998. Kot na parapecie, kolizje i pożary. Czwartek strażaków

Raport 998. Kot na parapecie, kolizje i pożary. Czwartek strażaków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W trakcie czwartkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP odnotowali dziewięć zdarzeń. Działania prowadzono w Babicach, Pawłowie i Raciborzu. Sprawdź szczegóły.

red.
Reklama
Kultura i edukacja26 maja 202309:17

Dotknij Ligi Mistrzów w Bibliotece. Dariusz Szpakowski w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Dotknij Ligi Mistrzów w Bibliotece. Dariusz Szpakowski w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
Biblioteka Racibórz, fot. MiPBP, M. Kościelniak
Aktualności27 maja 202313:38

Gaming, breaking i hip-hop. Trwa festiwal na zamku [FOTO i WIDEO]

Gaming, breaking i hip-hop. Trwa festiwal na zamku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Do jutra popołudnia na zamku w Raciborzu potrwa czwarta edycja Festiwalu Gamingowego. Przygotowano szereg atrakcji, a w krótkim spacerze wideo omawia je współorganizator Maciek Musioł.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 maja 202311:14

Polsko-czeskie pielgrzymowanie na tworkowski Urbanek [FOTO i WIDEO]

Polsko-czeskie pielgrzymowanie na tworkowski Urbanek [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Tworków, Bolesław, Owsiszcze i czeska Hać – wierni tych czterech wspólnot pielgrzymowali dziś, w Zielone Świątki, na Urbanek.

red.
Reklama
Reklama
Sport27 maja 202321:49

Osiem goli w Chałupkach. Pawłów z kompletem punktów [FOTO]

Osiem goli w Chałupkach. Pawłów z kompletem punktów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotnie popołudnie na boisku w Chałupkach miejscowy Kolejarz podejmował LKS Pawłów. Sytuacja obu ekip w tabeli A klasy zdawała się sugerować, że faworytem były Chałupki. Przebieg spotkania, w którym nie brakowało ciekawych akcji, strzałów, bramkarskich parad oraz kilku kontrowersji pokazał, że niżej notowany nie zawsze musi być na przegranej pozycji.

(greh)
Reklama
Aktualności27 maja 202318:09

Przez pola bryczką i wierzchem. Procesja na św. Urbana w Kobyli [FOTO i WIDEO]

Przez pola bryczką i wierzchem. Procesja na św. Urbana w Kobyli [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Tradycyjnie jak co roku dziś, 27 maja, w Kobyli w gminie Kornowac odbyła się procesja ku czci świętego Urbana z błogosławieństwem pól. Święty Urban jest patronem rolników, jak mawiają patronem od gradobicia i ognia.

red.
Aktualności28 maja 202316:57

Nowy basen w Tworkowie z lotu ptaka [FOTO]

Nowy basen w Tworkowie z lotu ptaka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
5
fot. Michał Staniczek
Aktualności27 maja 202313:56

Raciborski Bieg Bez Barier. Nie wynik jest tu najważniejszy [FOTO i WIDEO]

Raciborski Bieg Bez Barier. Nie wynik jest tu najważniejszy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie zapoczątkowane przez śp. Jurka Wiśniewskiego okazuje się nadzwyczaj żywotne.

red., fot. w, Jan Ptak
Reklama
Reklama
Sport27 maja 202313:47

Zosia Paul i Mikołaj Miczek najlepsi podczas zawodów Umiem Pływać [FOTO i WIDEO]

Zosia Paul i Mikołaj Miczek najlepsi podczas zawodów Umiem Pływać [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Trzecią edycję pływackiej imprezy, organizowanej przez ratusz, SP 15 oraz MKS SMS Victoria Racibórz, można było śledzić dziś, 27.05., w H2Ostróg.

red.
Reklama
Aktualności27 maja 202313:30

Kornowac - gmina na rowerowe rajzy i miejsce do kąpieli słonecznych [FOTO i WIDEO]

Kornowac - gmina na rowerowe rajzy i miejsce do kąpieli słonecznych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Blisko stu cyklistów wzięło dziś, 27.05., udział w polsko-czeskim rajdzie po gminie Kornowac. Jednym z przystanków była wieża widokowa w Pogrzebieniu, gdzie powstanie miejsce do zażywania kąpieli słonecznych.

red.
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.05.2023
26 maja 202309:55

Nasz Racibórz 26.05.2023

Nasz Racibórz 19.05.2023
19 maja 202307:46

Nasz Racibórz 19.05.2023

Nasz Racibórz 12.05.2023
11 maja 202319:06

Nasz Racibórz 12.05.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.