Najnowsze wiadomości

Aktualności18 lutego 202311:31

Szpital Rejonowy w Raciborzu - OFERTA PRACY

Szpital Rejonowy w Raciborzu - OFERTA PRACY - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dokumenty należy składać w terminie do 31.03.2023 r. do godz. 1435 w Szpitalu Rejonowym im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, ul. Gamowska 3, 47-400 Racibórz w Sekretariacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kadry@szpital-raciborz.org.

Oferta Pracy: Kierownik Centralnej Sterylizatorni

Wymagania określone dla stanowiska:
- wykształcenie wyższe i ukończony kurs kwalifikacyjny dla kierowników centralnych sterylizatorni i osób nadzorujących wytwarzanie sterylnych wyrobów medycznych wg programu zatwierdzonego przez Ministerstwo Zdrowia i 3 lata pracy w zawodzie lub
- wykształcenie średnie medyczne i ukończony kurs kwalifikacyjny dla kierowników centralnych sterylizatorni i osób nadzorujących wytwarzanie sterylnych wyrobów medycznych wg programu zatwierdzonego przez Ministerstwo Zdrowia i 6 lata pracy w zawodzie,
- znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu Microsoft Office,
- umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań na stanowisku:
- zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie sterylizacji i dezynfekcji sprzętu,
- planowanie, organizowanie i prowadzenie ciągłej kontroli przyjętych technologii w zakresie dezynfekcji i sterylizacji,
- organizowanie i nadzorowanie pracy personelu zatrudnionego w dziale,
- prowadzenie kontroli sprawności urządzeń i sprzętu,
- dbanie o właściwy nadzór sanitarny,
- udział w pracach Działu Zamówień Publicznych związanych bezpośrednio z kierowaną komórką.

Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny,
- kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i kwalifikacje,
- świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę w godzinach: 7.00 – 14.35,
- interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
- możliwość szkoleń,
- pracy w niewielkim zespole i w przyjaznej atmosferze.

Termin i miejsce składania dokumentów:
Dokumenty należy składać w terminie do 31.03.2023 r. do godz. 1435 w Szpitalu Rejonowym im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, ul. Gamowska 3, 47-400 Racibórz w Sekretariacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kadry@szpital-raciborz.org. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 32 755 5055 Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Oferty, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Autor: ogłoszenie, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 19.04.2024
19 kwietnia 202421:56

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Zobacz wszystkie