Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 grudnia 202214:51

W ZSOMS padł rekord! Szkoła ze Starej Wsi zaprasza na kiermasz

W ZSOMS padł rekord! Szkoła ze Starej Wsi zaprasza na kiermasz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Aż 250 młodych pływaczek i pływaków pojawiło się dziś, 10.12., na krytej pływalni ZSOMS przy Śląskiej na IX Zawodach Mikołajkowych. Dziś też ruszył dwudniowy kiermasz.

- To rekord! – mówi o obsadzie zawodów Katarzyna Marców, wicedyrektor ZSOMS ds. sportowych. Do rywalizacji stanęli uczniowie klas I-VI, ale nie tylko o wynik chodziło. ZSOMS zależy na promocji swojej oferty edukacyjnej oraz zdrowia i przywiązania do sportu. – Na takich zawodach zaczynali wielcy mistrzowie. Widzimy, że w naszym regionie jest potencjał, dwustu pięćdziesięciu potencjalnych zawodniczek i zawodników – mówi dyrektor, dr Marcin Kunicki.

Już dawno obiekt przy Śląskiej nie był tak zapełniony zawodnikami i kibicami – rodzicami i krewnymi startujących dzieci.

Dziś też w południe ruszył dwudniowy kiermasz szkolny. – To kiermasz na Starej Wsi – podkreśla Małgorzata Bonk, wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych. Swoje stoisko mają wychowankowie internatu, w tym Ukraińcy. Do organizacji dołączyła się starowiejska parafia.

Jak było dziś około południa w ZSOMS, zobaczcie na krótki wideo.

Autor: (waw), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 grudnia 202513:15

Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO]

Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W niedzielę, 7 grudnia, Gminne Centrum Kultury w Nędzy zamieniło się w miejsce przepełnione świąteczną atmosferą. Do najmłodszych mieszkańców gminy przybył wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Nie pojawił się jednak sam. Towarzyszyły mu uśmiechnięte Elfy, które od pierwszych chwil wprowadziły dzieci w klimat nadchodzących świąt.

red., fot. Oskar Tomeczek, Maja Walochnik
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności9 grudnia 202511:21

Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO]

Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

U sąsiadów. W dniach 5–7 grudnia 2025 roku w Rybniku odbyła się kolejna edycja Jarmarku u Antoniczka — tym razem w nowej odsłonie, przeniesiona bezpośrednio na teren okalający Bazylikę św. Antoniego. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono mieszkańców i gości, oferując połączenie tradycji, świątecznej atmosfery oraz artystycznych i rzemieślniczych akcentów. Zobacz, jak wyglądał jarmark w obiektywie Oskara Tomeczka.

red., fot. Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.