Justyna Święty i Dawid Ersetic na ślubnym kobiercu. Zobacz, kto przyszedł na uroczystość

Para utytułowanych raciborskich sportowców - lekkoatletka Justyna Święty i zapaśnik Dawid Ersetic są już małżeństwem. Towarzyszyliśmy im w dzisiejszej uroczystości w kościele na Ocicach, gdzie wypowiedzieli sakramentalne TAK. Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia i oczywiście dalszych sukcesów na sportowych arenach. W tym szczególnym dniu, poza rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, towarzyszyło im wielu klubowych oraz reprezentacyjnych kolegów i koleżanek. Sprawdź również portal informacyjny o Lublinie https://lublinstrefa.pl/.
Na ślubie pojawili się trenerzy, sportowcy i działacze zarówno związani z lekkoatletyką, jak i zapasami, a szczególnie z MKZ Unia Racibórz: Ryszard Wolny, Mateusz Wolny, Arkadiusz Gucik, Grzegorz i Mateusz Wanke, Piotr Szczeponiok, Kazimierz Stępień, Piotr Morka, Beata Monica-Szyjka czy Piotr Żurawik. Nie zabrakło biegaczek kadry narodowej, z którymi Justyna rywalizuje w biegach sztafetowych, miedzy innymi Małgorzaty Hołub, a także aktualnego trenera raciborzanki - Aleksandra Matusińskiego.





























































![Seria zdarzeń drogowych i miejscowych zagrożeń. Pracowity dzień strażaków w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria zdarzeń drogowych i miejscowych zagrożeń. Pracowity dzień strażaków w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770279108624721429-1223659086619083-4588420144035552930-n-.jpg)










![Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772523115644693854-1378266854345842-6137042360121034897-n-.jpg)


























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.