Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 marca 202617:34

Kolumbijczyk gnał przez Kornowac. Trafił na drogówkę

Kolumbijczyk gnał przez Kornowac. Trafił na drogówkę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Policjanci zatrzymali kierującego, który w Kornowacu przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 23-letni obywatel Kolumbii jechał samochodem marki Volkswagen z prędkością 106 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane na trzy miesiące.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Kornowacu podczas kontroli prędkości prowadzonej przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze zauważyli pojazd marki Volkswagen, który poruszał się z nadmierną prędkością. Wykonany pomiar wykazał 106 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Kierującym okazał się 23-letni obywatel Kolumbii. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym, a jego prawo jazdy zostało zatrzymane na okres trzech miesięcy.

Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy o przestrzeganie przepisów i zachowanie ostrożności na drodze.

Autor: KPP, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 kwietnia 202615:09

Akcja ratunkowa w centrum Raciborza. Dwie osoby poparzone, lądował śmigłowiec LPR [FOTO i WIDEO]

Akcja ratunkowa w centrum Raciborza. Dwie osoby poparzone, lądował śmigłowiec LPR [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Do poważnego zdarzenia doszło w sobotę, 18 kwietnia, w jednym z obiektów zlokalizowanych przy Rynku w Raciborzu. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby, które doznały poparzeń.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności17 kwietnia 202610:48

Policjant uczył młodzież, jak nie wpaść w kłopoty w sieci

Policjant uczył młodzież, jak nie wpaść w kłopoty w sieci - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Racibórz
Reklama
Sport18 kwietnia 202623:53

Walczyli dzielnie, przegrali na finiszu. Poważna kontuzja gracza Gamowa [FOTO]

Walczyli dzielnie, przegrali na finiszu. Poważna kontuzja gracza Gamowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

W sobotnie popołudnie, 18 kwietnia, zamykający tabelę klasy okręgowej LKS Gamów podejmował zespół środka stawki – LKS Stanowice. Przed pierwszym gwizdkiem różnica punktowa między obiema drużynami wynosiła aż 25 punktów na korzyść gości, co wyraźnie wskazywało faworyta spotkania. Boisko szybko jednak zweryfikowało te przewidywania.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.