Turniej Przyjaźni Przaja Handballowi w Arenie Rafako

W hali Areny Rafako w Raciborzu odbyła się druga edycja Turnieju Przyjaźni „Przaja Handballowi” z udziałem drużyny HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg.
Niemki z Rendsburga, miasta partnerskiego dla powiatu raciborskiego goszczą na ziemi raciborskiej po raz drugi, a w tegorocznej edycji udział w turnieju biorą również drużyny występujące w II lidze piłki ręcznej: UKS Start Pietrowice Wielkie, LZS Tor Dobrzeń Wielki i MKS Start Michałkowice.
Organizatorami turnieju są: UKS Start Pietrowice Wielkie i OSiR Racibórz, partnerem strategicznym: Eko Okna S.A., partnerem technicznym: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Racibórz sp. z.o.o, a honorowy patronat nad imprezą przyjęli: Starosta Raciborski i Prezydent Raciborza.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce - UKS START Pietrowice
II miejsce - HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg
III miejsce - MKS Start Michałkowice
VI miejsce - LZS Tor Dobrzeń Wielki
Wyniki poszczególnych spotkań:
LZS Tor Dobrzeń Wielki - HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg 18:21 (10:10)
UKS Start Pietrowice Wielkie – MKS Start Michałkowice 25:17 (16:6)
HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg – MKS Start Michałkowice 27:21 (14:10)
LZS Tor Dobrzeń Wielki – UKS Start Pietrowice Wielkie 2:12 (10:21)
LZS Tor Dobrzeń Wielki – MKS Start Michałkowice 21:18 (10:7)
UKS Start Pietrowice Wielkie - HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg 25:19 (15:8)
UKS START Pietrowice Wielkie reprezentowały:
Sandra Poznańska, Nicole Gabryel, Nicole Chmielewska, Marta Steuer, Sandra Jokel, Weronika Malinowska, Weronika Chrobak, Karolina Kalinowska, Klaudia Krawczyńska, Karolina Plutka, Agata Podsiadło, Karolina Bugdoll.








































































![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)






































![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany