Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie5 czerwca 202315:40

Dlaczego warto kupić robota do odkurzania?

Dlaczego warto kupić robota do odkurzania? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Odkurzacze samojezdne to nieoceniona pomoc w sprzątaniu. Robot sprzątający sam odkurza i czyści podłogę, dzięki czemu codzienne obowiązki domowe zajmują mniej czasu. Zobacz, jakie korzyści wiążą się z użytkowaniem automatycznego sprzętu do odkurzania!

Robot do odkurzania – oszczędność czasu i sił

Obowiązki związane z utrzymaniem czystości w domu zajmują zwykle sporo czasu. Dlatego osoby, które lubią mieć czyste mieszkanie, chętnie korzystają z dostępnych pomocy. W ten sposób mogą zoptymalizować czas przeznaczony na porządki domowe. Robot do odkurzania automatycznie jeździ po twardej powierzchni podłogi, odkurzając kurz, włosy, sierść i okruszki. Może to robić nawet wtedy, gdy nikogo nie ma w domu. Ponadto niektóre modele dodatkowo same podłączają się do stacji dokującej, by uzupełnić stopień naładowania akumulatora oraz dokonać zrzutu śmieci do worka. Jest to ogromna oszczędność czasu i energii w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem ręcznym, który trzeba prowadzić po domu, wpiąć do ładowania oraz regularnie opróżniać zbiornik.

Robota do odkurzania znajdziesz na: https://www.robojet.pl/

Regularne sprzątanie bez wysiłku

Codzienne odkurzanie pozwala zachować bardzo dobry poziom czystości w mieszkaniu i domu. Kurz osiada na wszystkich powierzchniach, powodując, że po jakimś czasie podłoga wymaga wyczyszczenia. Jest to szczególnie dobrze widoczne wtedy, gdy w domu mieszka małe dziecko lub zwierzę, które gubi sierść. Okruszki, kurz, piasek z butów i inne drobne zanieczyszczenia zbierają się na powierzchni. Dlatego codzienne sprzątanie jest bardzo ważne. Wybór robota do odkurzania daje Ci pewność regularnego odkurzania. Raz zaprogramowany będzie się uruchamiał sam bez Twojej ingerencji. Podjedzie do stacji dokującej i naładuje akumulator. Twoja podłoga będzie zawsze czysta, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu na przyjemności.

Możliwość programowania – tryby pracy dopasowane do Ciebie

Odkurzanie zajmuje CI sporo czasu i mimo dobrych chęci, nie zawsze masz ochotę na sprzątanie? Rozwiązaniem jest odkurzacz samojezdny! Zaprogramujesz go tak, by odkurzał codziennie całe mieszkanie lub jego fragment. Tryby pracy pozwalają na idealne dopasowanie sposobu odkurzania do Twoich potrzeb i oczekiwań. Bardzo wygodną opcją jest też zdalne uruchomienie odkurzacza – za pomocą pilota lub aplikacji na telefonie możesz w dowolnej chwili odpalić sprzęt i np. posprzątać w domu, włączając robota podczas Twojej nieobecności.

Wygodne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach

Przestrzeń pod szafkami, przy ścianie i pod stołem to miejsca, w których gromadzi się kurz z włosami i sierścią. Dobry robot do odkurzania poradzi sobie z takimi zanieczyszczeniami. Bez trudu wjedzie pod krzesła, kanapę, fotel i szafkę, jeśli ich nóżki są odpowiednio wysokie. Takiego efektu nie da się łatwo uzyskać przy pomocy tradycyjnego odkurzacza.

Oszczędność czasu i energii to ważne zalety posiadania odkurzacza samojezdnego. Do tego należy dołączyć dokładność sprzątania, automatyzację i wygodę. Wszystko to sprawia, że urządzenia tego typu są coraz częściej używane w mieszkaniach i domach, ułatwiając zadanie utrzymania czystości we wnętrzach.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202309:27

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO]

Ostatnie pożegnanie śp. biskupa Jana Wieczorka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. Piotr Złoczowski
Aktualności24 września 202316:28

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO]

Piknik militarny w Sławikowie. Wiktoria wjechała czołgiem T-55 [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Mundur Polski wczoraj i dziś - pod takim hasłem, przy wsparciu Lasów Państwowych, przy ruinach pałacu w Sławikowie zorganizowano piknik militarny.

g.waw
Reklama
Aktualności25 września 202316:57

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł

Przejście dla pieszych przy kładce nad Odrą, chodnik i ścieżki. Miasto pozyskało 7 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
25
Racibórz:

- W ramach środków przewidzianych w Rządowym Funduszu Rozwoju Dróg. Miasto Racibórz pozyskało 6,97 mln. zł dofinansowania na zadania mające na celu wyłącznie poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu - informuje magistrat.

(um)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 września 202318:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Za nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. Sezon nabrał już właściwego tempa. Jedni mogli cieszyć się z wygranej, inni musieli zadowolić się remisem lub przełknąć gorycz porażki. Grali również raciborscy siatkarze. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 września 202312:18

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE

Koncert Dobroczynny Ivo Ciszek & VOLTAGE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Kultura i edukacja24 września 202321:12

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem

Miasto nad rzeką. Pomiędzy Raciborzem a Budapesztem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przystąpił do realizacji kolejnego już projektu międzynarodowego. Tym razem podjął współpracę z Blanka Teleki Gimnázium w budapesztańskim Zugló.

ZSO nr 1/Małgorzata Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.