Matura, i co dalej? PWSZ Racibórz zaprasza na egzamin wstępny na architekturę

W tym roku z uwagi na nadzwyczajną sytuację spowodowaną pandemią procedura rekrutacji na studia w PWSZ w Raciborzu będzie przeprowadzana w trybie on-line, w granicach przewidzianych obowiązującymi przepisami.
Daje to nadzieję, że plany młodych ludzi związane z wyborem studiów, a dalej kariery życiowej nie legną w gruzach i będą mieli szansę przystąpić do rekrutacji na wymarzone studia. Tradycyjny egzamin wstępny na kierunek architektura zostanie przeprowadzony z użyciem technologii informatycznych zapewniając kontrolę przebiegu egzaminu i jego rejestrację.
Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem egzaminu na stronie rekrutacji PWSZ w Raciborzu - TUTAJ. Zapraszamy do kontaktu, w razie problemów kandydaci mogą liczyć na pełne wsparcie pracowników Uczelni. Jednocześnie prosimy o zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Informacje o rekrutacji do PWSZ w Raciborzu dostępne są TUTAJ.

























![Futsalowe dreszczowce w hali przy Łąkowej [FOTO] Futsalowe dreszczowce w hali przy Łąkowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767526765gre03934-.jpg)

















![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany