Poruba - atrakcyjna alternatywa w upalny dzień

Na terenie kąpieliska znajdują się trzy baseny - basen dla pływających, basen dla niepływających i brodzik dla dzieci. Oprócz basenów na kąpielisku można skorzystać z boiska do siatkówki nożnej, siatkówki plażowej, piłki nożnej, badmintona oraz z kortów tenisowych. Choć na terenie obiektu nie można grillować, to każdy łasuch znajdzie coś dla siebie, ponieważ znajdują się tam liczne stoiska gastronomiczne.
Dojazd do Poruby jest bardzo prosty, z Raciborza to około 35 kilometrów. Na terenie naszego powiatu nie ma zbyt dużo kąpielisk na wolnym powietrzu, dlatego wiele osób decyduje się spędzić letni dzień właśnie na Porubie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ponieważ wstęp na teren kąpieliska, na cały dzień za osobę dorosłą kosztuje 95 koron, czyli około 15 złotych, a dzieci do lat sześciu wchodzą za darmo.







































![Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981700zrzut-ekranu-2025-12-6-o-01-41-18-.png)







![Procesja konna do Mikołaszka – żywa tradycja Krzanowic [FOTO i WIDEO] Procesja konna do Mikołaszka – żywa tradycja Krzanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765023493dsc-9826-.jpg)




![Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981934dsc-2259-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany