Przeżyj najlepszą przygodę

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i fantastycznej zabawy! Crazy Club zaprasza na wspólne spędzanie wakacji, pełne świetnych żartów oraz promiennych uśmiechów. Przygotowaliśmy super promocje: zabawa w Clubie przez cały dzień to 20 zł, a dla dzieci świętujących urodziny w Clubie podczas wakacji przygotowaliśmy karnet na zabawę w kwocie 100 zł!
Wszystkie nasze pomysły i działania inspirowane są dziecięcą wyobraźnią i fantazją! Pragniemy zaczarować wszystkie chwile spędzone w naszym towarzystwie, przynosić radość i urzeczywistniać dziecięce marzenia. Scenariusze zabaw tworzymy pod kątem zainteresowań smyków, ich wieku oraz oczekiwań. Dostosujemy się nawet do najbardziej wymagających małych gości.
Każda z naszych animatorek wie, jak poprowadzić zabawy, by kształcić i zjednywać sobie młodsze i starsze dzieci. Co najważniejsze- wszystkie Crazy opiekunki uwielbiają kreatywne spędzanie czasu z pociechami. Doskonale zaadaptowane i bezpieczne sale, pozwalają stworzyć idealną atmosferę - dla każdego coś fajnego.
A blisko położony Park Roth, naturalną energią przyciąga do spacerów z nianią po zielonych dróżkach i zabaw na świeżym powietrzu. W Crazy Club mamy wszystko dla dzieci i ich opiekunów. Dogodna lokalizacja Clubu, pozwoli na szybkie znalezienie miejsca parkingowego, zaraz pod lokalem, jak również krótką drogę do centrum miasta - pieszo. Podczas figli najmłodszych, kochani rodzice mają możliwość zrelaksowania się przy aromatycznej kawie w naszej kawiarence, w kórej udostępniamy także sieć Wi-Fi.
Nie zapomnijcie o najmilszych w mieście animatorkach - nianiach! Jeśli planujecie wyjazd na weekend, a wasze dziecko nie może uczestniczyć w wycieczce lub chcecie spędzić romantyczny wieczór w restauracji, niania z Crazy Club z przyjemnością zajmie się w tym czasie dziećmi. Oprócz utulenia pociech do snu, jej rolą jest pomysłowe zorganizowanie czasu, pełne optymistycznych uciech i radosnych psot. Zapraszamy wszystkich fanów szalonej rozrywki. U nas nie ma miejsca na nudę!
Odwiedźcie naszego Facebooka - znajdziecie wiele nowości i zabawnych zdjęć. W razie pytań warto zadzwonić pod numer 692 722 727 oraz zapamiętać nasz adres: ul. Kochanowskiego 3 w Raciborzu.








![TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771077800dsc-0847-.jpg)


![Pogrzebanie basa 2026 w Krzanowicach. Tradycja wpisana w kulturę morawską nie ginie [FOTO i WIDEO] Pogrzebanie basa 2026 w Krzanowicach. Tradycja wpisana w kulturę morawską nie ginie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771112465dsc-0898-.jpg)







![Od zwisającego konaru po wypadek w nocy [RAPORT 998] Od zwisającego konaru po wypadek w nocy [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1745575724492467962-1017667347214722-1661353267706970667-n-.jpg)


![Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771089270dsc-1471-.jpg)

































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.