Promocja w WWW Parts - Mobil 10W40 4 l - 59,99 zł

Głównym zadaniem oleju silnikowego jest smarowanie jednostki, która napędza nasz samochód. Dzięki regularnym wymianom oleju zapobiegamy zatykaniu się kanałów olejowych, które muszą mieć odpowiednią drożność, by olej mógł dotrzeć do każdego miejsca w silniku i wszystkie elementy mogły być odpowiednio smarowane. Pozwala również utrzymać odpowiednią temperaturę w silniku, która jest dużo wyższa, jeśli olej jest przepracowany. Olej półsyntetyczny (10w40) powinien być wymieniany co 10-15 tysięcy km lub co 12 miesięcy.
W związku z powyższym zapraszamy wszystkich, którzy chcą utrzymać swoje auto w dobrej kondycji, do zakupu oleju Mobil 10W40 4l.
Olej można kupić w naszych sklepach w promocyjnej cenie 59,99 zł!
Zapraszamy serdecznie!
Racibórz, ul. Komunalna 7,
tel.: 32 417 07 74
oraz Racibórz, ul. Kręta 1,
tel.: 722 105 900
Znajdź nas na Facebook'u










![Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1727713802137589-.jpeg)










![Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779351851dsc-5253-.jpg)


































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.