Biznes5 marca 201408:19
Rafako dobiera partnerów do Jaworzna

0
Reklama
Racibórz:
W gronie firm budowlanych, z którymi Rafako negocjuje udział w projekcie budowy nowego bloku energetycznego w Elektrowni Jaworzno są Bilfinger Berger, Strabag i Warbud - dowiedział się "Parkiet".
Kontrakt na budowę nowego bloku o mocy 800 - 910 MW w Elektrowni Jaworzno III jest już na ostatniej prostej, o czym informowaliśmy w serwisie wnp.pl: Trwają ostateczne prace dotyczące umów i porozumień ws. bloku w Jaworznie. Więcej TUTAJ

![Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1727713802137589-.jpeg)















![Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779351851dsc-5253-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany