Biznes7 listopada 201319:02
Ugoda Rafako i Alstomu: Rafako otrzymało 23 mln euro

0
Reklama
Racibórz:
Budowa elektrowni w Opolu jeszcze nie wystartowała, a jedna z największych firm budowlanych w kraju już dzięki niej zarabia. Międzynarodowy koncern Alstom zapłacił właśnie pierwsza część kwoty ugody – ustalił Forsal.pl.
- Warunki ugody są realizowane przez Alstom, w tym także pierwsza płatność, która z tej ugody wynika- mówi Jacek Balcer, dyrektor komunikacji w Grupie PBG, do której należy Rafako. Więcej TUTAJ
![Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1727713802137589-.jpeg)

















![Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779351851dsc-5253-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany