Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes24 października 201221:55

Dziś ruszył przedsiebiorczyzamek.pl

Dziś ruszył przedsiebiorczyzamek.pl - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Podległa władzom powiatu Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej oraz Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu oddała dziś oficjalnie do użytku portal przedsiebiorczyzamek.pl. - Istotą jest wdrożenie e-usług świadczonych on-line, skierowanych głównie do przedsiębiorców - tłumaczy dyrektor Grażyna Wójcik. Projekt kosztował 121,3 tys. zł. Ponad 98 tys. zł wyłożyła Unia Europejska.

Na potrzeby projektu - jak czytamy w jego metryce - wykonano serwis www wraz z ośmioma modułami umożliwiającymi świadczenie e-usług oraz usprawniającymi możliwość kontaktu zarówno w relacjach przedsiębiorca – Agencja, przedsiębiorca – przedsiębiorca (wideokonferencje), jak i wewnątrz Agencji. Ponadto w ramach projektu zakupiono niezbędne środki trwałe oraz oprogramowanie. Przeszkolono pracowników z obsługi wykonanego w ramach projektu serwisu oraz wykonano działania promocyjne. Wykonawcę strony wyłoniono w drodze przetargu. Od dziś jest dostępna w sieci. - To narzędzie dla zakładających działalność oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Daje dużo możliwości. Mam nadzieję, że spotka się z zainteresowaniem i będzie wykorzystywana - dodaje dyrektor Agencji. Strona zawiera także oferty inwestycyjne gmin. Ma to poprawić promocję ziemi raciborskiej.

W ramach utworzonego serwisu internetowego www.przedsiebiorczyzamek.pl można skorzystać z giełdy wizytówek, tablicy ogłoszeń, na której można bezpłatnie zamieścić swoje ogłoszenie oraz bazy firm, która służy pomocą w poszukiwaniu informacji na temat konkretnej firmy. Można również skorzystać z modułu „terenów inwestycyjnych”, jeśli inwestor poszukuje nieruchomości – gruntu, hali itp. lub też zamierza ją sprzedać, wynająć czy wydzierżawić.

(w)

rpo24102012

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.