Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja21 stycznia 202222:57

Cóż bez miłości wart byłby świat [FOTO]

Cóż bez miłości wart byłby świat [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w dawnej piastowskiej siedzibie za nami. Wystąpił WINYL BAND.

„Cóż bez miłości wart byłby świat” - koncert pod takim tytułem, w wykonaniu „WINYL BAND” odbył się w piątkowe popołudnie 21 stycznia 2022 r. w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Wydarzenie dedykowane było wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta, które obchodzimy każdego roku w trzeciej dekadzie stycznia.

W repertuarze koncertu publiczność usłyszała najpiękniejsze piosenki o miłości z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia oraz okresu powojennego. WINYL BAND wystąpił w składzie: Aleksandra Stano – vocal, Bartosz Listwan – vocal, Radosław Mokrus – fortepian, Wojciech Chrobak - gitara basowa oraz Seweryn Piętka – perkusja.

Koncert odbył się w ścisłym reżimie sanitarnym - maks. 30 proc. obłożenia - przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy słuchaczami. Konieczne było zakrywanie ust i nosa. Przyszło kilkadziesiąt osób.

Autor: Zamek Piastowski, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport2 maja 202623:59

B klasa: W Brzeziu stabilnie. Dwadzieścia jeden meczów z rzędu w plecy [FOTO]

B klasa: W Brzeziu stabilnie. Dwadzieścia jeden meczów z rzędu w plecy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W meczu 23. kolejki B klasy Podokręgu Racibórz doszło do starcia drużyn z dolnych rejonów tabeli. LKS Brzezie, zamykające stawkę, podejmowało trzynasty w zestawieniu LKS Wojnowice. Spotkanie okazało się kolejnym potwierdzeniem ligowej rzeczywistości.

(greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Sport3 maja 202601:11

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO]

One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sobotnie spotkanie przy ulicy Łąkowej miało wyraźnego faworyta. Piętnaście punktów różnicy w tabeli dzieliło LKS Gamów i LKS Nędza przed pierwszym gwizdkiem. Gamów, z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów, zamykał ligową stawkę i właściwie mogli już oswajać się z myślą o spadku. Goście znajdowali się w nieco lepszym położeniu, jednak wciąż nie mogli być pewni utrzymania, co sprawiało, że w meczu tym interesował ich wyłącznie komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.