Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja24 listopada 201919:45

Na patriotyczną nutę. Sukces wokalistek z SP 15 w Raciborzu

Na patriotyczną nutę. Sukces wokalistek z SP 15 w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Uczennice ze Szkoły Podstawowej Nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu zdobyły najwyższe nagrody podczas IV Regionalnego Pszowskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej, zorganizowanego pod patronatem senator Ewy Gawędy i ks. prof. Jerzego Szymika.

W tym roku podczas eliminacji, które odbyły się w dniach 14-15 listopada, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie stanęło blisko 240 uczestników. Konkurowali w kategoriach solistów oraz zespołów. Podczas Gali Laureatów, 22 listopada, uczennice raciborskiej szkoły odebrały dwie nagrody z rąk senator Ewy Gawędy. Zespół Stella z SP Nr15 w Raciborzu w składzie: Julia Halfar, Agata Krawczyńska, Maja Kołpacka, Oliwia Majchrzak, Zuzanna Paskuda oraz Weronika Sekuła zdobył I miejsce w kategorii zespoły klas VII-VIII. Wszystkie dziewczęta są uczennicami klasy VII, a opiekunem zespołu jest Karolina Siwoń. Najwyższą nagrodę wyśpiewała również Maja Kołpacka, jedna z wokalistek zespołu. Maja konkurowała w kategorii soliści klas VII-VIII. Dziewczęta w nagrodę pojadą do Warszawy, gdzie będą reprezentować swoją szkołę w Sejmie RP.

Autor: materiał nadesłany , [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności1 listopada 202516:36

Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W pięknej, jesiennej aurze mieszkańcy Raciborza i okolic odwiedzili dziś groby swoich bliskich. Na cmentarzu Jeruzalem – największej nekropolii w mieście – o godzinie 15.00 rozpoczęły się nieszpory oraz procesja z modlitwą za zmarłych.

red.
Aktualności31 października 202510:09

Skrzyżowanie ulic Raciborskiej i Sportowej gotowe

Skrzyżowanie ulic Raciborskiej i Sportowej gotowe - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
25
red., fot. UM Rybnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Sport2 listopada 202519:47

Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO]

Unia Racibórz trzy punkty na koncie wita po dublecie Witta [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W pochmurne, listopadowe popołudnie na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu odbyło się spotkanie trzynastej kolejki III grupy klasy okręgowej. Ósma w tabeli Unia Racibórz podejmowała przedostatni zespół – LKS Naprzód 32 Syrynia. Choć różnica punktowa i miejsce w tabeli wskazywały na faworyta, to drużyna gości przyjechała z zamiarem walki o pełną pulę punktów i długo stawiała gospodarzom zacięty opór.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.