Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja20 czerwca 201804:48

Orły, Superorły i Orliki - Gala Laureatów SP18

Orły, Superorły i Orliki - Gala Laureatów SP18 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

19 czerwca w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina odbyła się Gala Laureatów Szkoły Podstawowej nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu. Uroczystość była okazją do wyróżnienia i nagrodzenia najlepszych uczniów i sportowców wraz z ich rodzicami. Wręczono statuetki Superorła i Orła Osiemnastki oraz po raz drugi–  Orlika Osiemnastki.

Tytuł Orła Osiemnastki lub Orła Szkoły w przypadku uczniów klas gimnazjalnych otrzymali uczniowie ze średnią ocen powyżej 5.51. Dyrektor szkoły, Danuta Skóra, wręczyła wyróżnienia Victorii Groeger, Zuzannie Chyrze, Amelii Fac, Patrycji Markiewicz, Karolinie Brzósce, Oliwii Gronowicz, Marii Zembaty, Julii Kalecie, Jessice Kerner, Marlenie Caboń i Michałowi Wieczorkowi. Tytuł Orła Szkoły zdobyli uczniowie klas gimnazjalnych – Wiktoria Wilusz oraz Weronika Bugla.

Nad Orłami jeszcze wyżej szybują Superorły, czyli uczniowie w najwyższą średnią w szkole. W tym roku szkolnym Superorła Osiemnastki otrzymała Anna Bors, Superorzeł Szkoły pofrunął natomiast do rąk Mateusza Kubity.

Uhonorowano także najmłodszych uczniów – z klas I-III, wręczając Orlika Osiemnastki. Tytuł ten powędrował do Julii Wieczorek z klasy IIa.

Gala była też okazją do wyróżnienia i nagrodzenia zarówno uczniów osiągających wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych i artystycznych, jak i zawodach sportowych. Dyrekcja wraz z wychowawcami podziękowali też rodzicom szczególnie aktywnie włączającym się w życie szkoły. Uroczystość uświetniły swoimi występami dwa szkolne zespoły wokalne wraz z solistkami – Gwiazdki Osiemnastki  i Frelki oraz recytatorzy.

Th

Autor: Th, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności5 lipca 202522:58

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO]

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę, 5 lipca na boisku KS Kolejarz Chałupki odbył się wyjątkowy sportowy festiwal – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Organizatorem wydarzenia był KS Kolejarz Chałupki, który już od lat z powodzeniem integruje lokalną społeczność wokół piłki nożnej i tradycji sportowej, we współpracy z Gminą Krzyżanowice.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:35

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO]

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

5 lipca Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wiosce (gmina Krzyżanowice) obchodziła jubileusz siedemdziesięciolecia istnienia. Obchody jubileuszowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, którą odprawił ks. proboszcz Piotr Kuc. Następnie strażacy i ich goście przejechali do remizy w Nowej Wiosce, gdzie odbyła się uroczystość.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.