Zanim czas zmieni nas

13 czerwca w Galerii OBOK odbył się wernisaż prac autorstwa Marii Kucharskiej. Wystawa zatytułowana została „Zanim czas zmieni nas”, a wystawione prace przedstawiają różnorodną tematykę – od martwej natury, przez krajobraz, do motywów zaczerpniętych z historii, legend czy wierzeń.
Na spotkaniu – jak to zwykle bywa – nie obyło się bez komplementów i mnóstwa pytań do autorki, która na forum i w kuluarach chętnie opowiadała o swoich pracach - o tym jak powstawały, co było jej natchnieniem, skąd dana tematyka, czy technika. Wieczór umilił żeński kwartet fletowy pod kierownictwem Anny Dawidów, grający znane i lubiane utwory muzyczne. Wystawę oglądać można do 8 lipca br. w Galerii OBOK przy ul. Długiej 2 (RCI)

























![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)










































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany