Wernisaż wystawy Łapacz snów/Dream catcher w RCI

Wczoraj, w Mikołajki miał miejsce wernisaż wyjątkowej wystawy: Dream catcher/ Łapacz snów stworzonej przez niezwykle utalentowane artystki Ewa Lenard, która przygotowała instalacje i fotografkę Monika Juraszek Małek. Autorki zaprosiły do projektu dzieci i ich marzenia senne. Ideą wystawy było zaprezentowanie świata dzieci, świata niezwykłej wyobraźni, nieskalanej zahamowaniami, które mają dorośli.
Dziecko, jak mówią autorki, jest częścią świata, jakże czystą, pełną wyobraźni i barwną nie tylko poprzez kolor. Dorośli natomiast często zatracają swoją indywidualność, gubią swoje marzenia, przestają śnić i zapominają o sobie. I te jakże pełne baśniowości, surrealizmu, magii zdjęcia i instalacje mogliśmy podziwiać na wczorajszym wernisażu. Wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy do Galerii Obok, w Raciborskim Centrum Informacji. Wystawę będzie można oglądać do 19 grudnia.































![Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785052299dsc-0479-.jpg)
![Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785099433img-5266-.jpg)










![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany