Borucin. Turniej o puchar burmistrza Gminy Krzanowice z nowym terminem

Stadion w Borucinie miał się jutro (27.08) stać areną turniejowych zmagań, w których walczyliby młodzi piłkarze z roczników 2015 i 2016. Niestety, z przyczyn niezależnych od organizatorów zmagania nie odbędą się. Wyznaczono już nowy termin!
Nowy termin piłkarskich zmagań w Borucinie to 17 września 2022 roku (sobota). Organizowany turniej jest wspólnym przedsięwzięciem klubu z Borucina oraz Akademii Piłkarskiej Gol z Raciborza. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę, mnóstwo sportowych doznań, perfekcyjną murawę oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników piłkarskich zmagań. Prócz tego nie zabraknie atrakcji dla pociech. O dobre jedzenie zadba z kolei miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, które zapewni bogaty i smaczny bufet. Znajdą się w nim między innymi potrawy z dziczyzny. Dodatkowo podczas turnieju prowadzone będą działania promocyjne przez Lasy Państwowe, pod patronatem których odbywa się turniej.
Początek piłkarskich zmagań zaplanowany został na godzinę 9.00. Zapisy u Adama Jachima pod numerem telefonu: 506 493 846 lub w wiadomości prywatnej na FB AP Gol Racibórz.
![aaa.[37]](https://www.naszraciborz.pl/files_tiny/2022/plakaty/sierpien/aaa.[37].jpg)
















![Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764154886img-20251125-082249-.jpg)







![Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_14889134051435434871img_2128--.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany