Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport7 sierpnia 202114:42

Racibórz kibicował Justynie. Aniołki Matusińskiego ze srebrem [FOTO I WIDEO]

Racibórz kibicował Justynie. Aniołki Matusińskiego ze srebrem [FOTO I WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Po bardzo dobrym biegu eliminacyjnym, w którym polska sztafeta z Justyną Święty-Ersetic zajęła pierwsze miejsce z dużą przewagą nad resztą stawki, przysła pora na bieg finałowy. Ten został rozegrany dziś, 7 sierpnia, o godzinie 14.30 czasu polskiego. Jak poradziły sobie nasze biegaczki?

Polki na starcie biegu finałowego zameldowały się w składzie: Natalia Kaczmarczyk, Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan oraz Małgorzata Hołub-Kowalik. Aniołki Matusińskiego rozpoczęły bieg na torze numer 4. Jako pierwsza biegła Natalia Kaczmarczyk. Od niej pałeczkę odebrała Iga Baumgart-Witan, ruszając do ataku. Trzecia na torze pojawiła się Małgorzata Hołub-Kowalik, która po przebiegnięciu 400 metrów przekazała pałeczkę Justynie Święty-Ersetic. Raciborzanka, mimo starań nie dogoniła reprezentantki USA, ale obroniła srebro. Polki uzyskały czas 3:20,53. Jest to wynik o ponad sekundę lepszy od rekodu Polski!

Za powodzenie polskich biegaczek, a przede wszystkim Justyny Święty-Ersetic, kciuki trzymał cały Racibórz, z rodzinnymi Ocicami na czele. W sali gminastycznej ocickiej szkoły podstawowej stworzona została specjalna strefa kibica, w której bieg śledziła i głośno kibicowała między innymi rodzina raciborskiej lekkoatletki z mężem Dawidem Erseticem na czele. Reakcje kibiców z ocickiej strefy kibica możesz obejrzeć na wideo u góry strony.

Fragmenty biegu sztafetowego 4x400 metrów kobiet

 

Autor: red., fot. główne PKOL/twitter, galeria Jan Ptak, wideo FB: Karolina Łazinka, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności12 lipca 202510:23

Związkowiec o sytuacji Eko-Okien: redukcje załogi mogą sięgnąć 50 proc.

Związkowiec o sytuacji Eko-Okien: redukcje załogi mogą sięgnąć 50 proc. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
37
Powiat:

- Z nieoficjalnych informacji pochodzących od przedstawicieli kadry zarządzającej w Eko-Oknach na chwilę obecną redukcja może dotyczyć 40-50 proc. załogi - onet.pl cytuje Dawida Brożka, przewodniczącego MOZ NSZZ "S" Silesia w Stanowicach.

źródło: onet.pl, fot. mat. prasowe spółki
Reklama
Aktualności12 lipca 202510:10

Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy

Szpital Rejonowy w Raciborzu - oferta pracy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ogłoszenie płatne
Aktualności11 lipca 202507:00

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W nadchodzący weekend po raz kolejny będzie się wiele działo. Sprawdź, co wydarzy się w Raciborzu i okolicy w najbliższych dniach i zdecyduj, gdzie się wybrać.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.