Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport5 czerwca 202121:47

Klasa okręgowa. Krzanowice lepsze niż Marklowice [FOTO]

Klasa okręgowa. Krzanowice lepsze niż Marklowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

W XI kolejce grupy spadkowej klasy okręgowej los postawił naprzeciw siebie ekipy Krzanowic i Marklowic. Jak potoczyło się to spotkanie?

Oba zespoły dzieliła różnica czterech punktów na korzyść zespołu z Krzanowic. Ekipa ta zgromadziła dotąd dwadzieścia sześć punktów, co pozwalało jej zajmować szóste miejsce. Zespół Marklowic z dwudziestoma dwoma punktami plasował się na pozycji ósmej. Mimo to nie poddał się bez walki, o czym świadczyć może wynik do przerwy. Każda z ekip w pierwszych trzech kwadransach strzeliła po jednym golu, przez co na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 1:1. W drugiej części spotkania gospodarzom udało się strzelić gola, a następnie kontrolować przebieg spotkania, dzięki czemu trzy punkty trafiły na konto zespołu Krzanowic.

KS 1905 Krzanowice - KS Polonia Marklowice 2:1 (1:1)

Autor: fot. Katarzyna Kubik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.