Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport25 maja 201921:48

Krzanowice przechyliły szalę zwycięstwa w pierwszej połowie

Krzanowice przechyliły szalę zwycięstwa w pierwszej połowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Krzanowice, przewodzące obecnie w tabeli A klasy podejmowały dziś na własnym boisku ekipę Stali Kuźnia Raciborska. Faworytem bez dwóch zdań była ekipa gospodarzy, lecz kibice liczyli, że zespół gości postawi przynajmniej zdecydowany opór. Niestety, ich oczekiwania zostały zawiedzione, i to srogo.

Defensywa Stali w pierwszej połowie była dziurawa jak ser szwajcarski. Poświadczyć o tym może go stracony przez kuźnian już po stu dwudziestu sekundach. Zdobyta bramka zmobilizowała lidera do dalszych ataków. Dało to zdecydowaną przewagę na boisku a w ostateczny rozrachunku kolejne trafienia. Łącznie w pierwszej połowie padło siedem goli. Sześć dla Krzanowic, jeden dla Stali.

W drugiej części meczu ekipa Kuźni zwarła nieco szyki w defensywie, przez co gospodarzom nie było już tak łatwo pod polem karnym Stali. Mimo tego nie zrażali się i atakowali. Opłaciło się. Zdobyli kolejną bramkę, a jak się później okazało w drugiej części meczu było to jedyne trafienie jakie zobaczyli kibice zgromadzenie na obiekcie przy Cegielnianej w Krzanowicach.

Dzięki wygranej 7:1 ekipa Krzanowic pozostaje w fotelu lidera. Nad ekipą Tworkowa, która dziś wygrała swój mecz z pietrowickim Startem ma jeden punkt przewagi. Czy wystarczy to by do końca sezonu pozostać na piedestale i awansować do wyższej klasy rozgrywkowej?

KS 1905 Krzanowice – KS Stal Kuźnia Raciborska 7:1 (6:1)

Bramki dla Krzanowic: Mateusz Filip 2, Tomasz Pieczarek 2, Piotr Święty, Paweł Herber, Tomasz Wittek
Bramka dla Kuźni Raciborskiej: Hennadii Tornovetskyi

Żółte kartki: Łukasz Żak (KS Stal Kuźnia Raciborska)

Składy

KS 1905 Krzanowice: Adam Horny – Mateusz Adamczyk (45. Adrian Kostka), Dawid Słysz, Tomasz Wittek, Bartosz Hryckiewicz, Paweł Herber, Patryk Jasny, Robert Niewiera (60. Paweł Krzemień), Mateusz Filip, Piotr Święty, Tomasz Pieczarek (kpt.) [70. Waldemar Hnida]
Trener: Tomasz Makarski
Kierownik drużyny: Łukasz Daniszewski

KS Stal Kuźnia Raciborska: Krzysztof Musioł – Łukasz Żak, Adam Szczypka (58. Szymon Szabakowski), Robert Telma (75. Tomasz Mentelski), Łukasz Tolpa, Damian Hareńczuk, Damian Słupina, Łukasz Kijas (84. Oskar Mentelski), Mateusz Suszka, Damian Kilian, Hennadii Tornovetskyi (70. Marcin Janik)
Pozostali rezerwowi: Mariusz Horoń, Tomasz Mentelski
Trener: Józef Teresiak
Kierownik drużyny: Mariusz Horoń

Spotkanie sędziowali: Mirosław Niedziela (sędzia główny); Arkadiusz Targowski, Michał Brzostek (asystenci)

Autor: fot. Dawid Kukiełka, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Nasz Racibórz 04.04.2025
3 kwietnia 202518:29

Nasz Racibórz 04.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.