Sport31 października 201711:02
Koszykarki RKK AZS Racibórz przegrały w Katowicach

0
Reklama
Racibórz:
Podopieczne Marka Juszkiewicza wybrały się do Katowic, aby rozegrać czwarte spotkanie w tym sezonie. Grające w II lidze koszykarki RKK AZS Racibórz poległy z bardziej doświadczonymi koleżankami z KU AZS UŚ Katowice 65:73. W raciborskim zespole najlepiej punktowała Katarzyna Stec.
KU AZS UŚ Katowice - RKK AZS Racibórz 73:65 (16:13, 23:16, 15:23, 19:13)
Skład RKK Racibórz: Katarzyna Chuda (7), Natalia Rusińska (16), Sandra Pietryga (6), Katarzyna Stec (20), Monika Opiatowska (4), Marlena Jurzica (11), Karolina Zimnicka (2). Ponadto: Alicja Botorek, Zuzanna Stęc, Agnieszka Wiertelak, Alicja Kuczy, Natalia Biegańska.
fot. archiwum portalu



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany