IV liga: Podział punktów na inaugurację wiosny

Po czterech miesiącach przerwy na boiska wrócili piłkarze IV ligi. W pierwszym meczu rundy wiosennej Unię Racibórz czekało trudne zadanie - na Srebrną przyjechał trzeci zespół w tabeli, Iskra Pszczyna. Przyjezdni stworzyli kilka groźnych sytuacji, jednak nie udało im się umieścić piłki w bramce. Również żaden z Unitów nie zapisał się na liście strzelców. Po nerwowej końcówce spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.
KS Unia Racibórz - MKS Iskra Pszczyna 0:0
Żółte kartki: Jiri Barcal, Michał Adamczyk, Mateusz Sitnik, Łukasz Ploch, Bartosz Remień 2 (Unia), Daniel Sobas, Konrad Kowaliczek (Iskra)
Czerwona kartka: Bartosz Remień - konsekwencja dwóch żółtych (Unia)
Unia: Marek Adamiec - Piotr Sromek, Paweł Woniakowski (kpt.), Jiri Barcal, Łukasz Ploch, Sebastian Buko (61. Mateusz Grzesik), Michał Adamczyk, Marek Prusicki, Mateusz Sitnik, Bartosz Remień, Sebastian Kapinos (76. Rafał Chałupiński)
Zawodnicy rezerwowi: Łukasz Witt, Dominik Siedlaczek, Denis Sinica, Patryk Pundyk, Kamil Pundyk
Trener: Andrzej Marców
Iskra: Radosław Rakowski - Damian Kraus (90. Mateusz Włodarczak), Bartłomiej Grabczyński, Jacek Biedrzycki, Kamil Żemła, Tomasz Kozioł, Konrad Kowaliczek, Adam Maślorz, Tomasz Zawadzki (82. Andrzej Żur), Dawid Stramski (72. Wojciech Dragon), Daniel Sobas
Zawodnicy rezerwowi: Michał Kojdecki, Tomasz Ryguła, Kacper Żupa, Paweł Zjawiński
Trener: Mariusz Wójcik
Sędziowie: Sebastian Buchta, Stanisław Biernat, Paweł Dziendziel - KS Skoczów


































![Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wyzwanie w ciszy i mroku podjęte przez wiernych z naszego powiatu [FOTO] Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wyzwanie w ciszy i mroku podjęte przez wiernych z naszego powiatu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774100986p3201058-.jpg)
![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)






![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)


![Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774124422gre05441-.jpg)
![Młodzieżowy koncert charytatywny The OfflineZone w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Młodzieżowy koncert charytatywny The OfflineZone w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774087406dsc-5256-.jpg)





![Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] Mistrzostwa Szkół Sportowych Racibórz 2026. Ponad 380 zawodników na pływalni H2Ostróg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774172721bez-nazwy-139-.jpg)
![R&B Classic na Zamku Piastowskim: Wieczór w rytmie największych hitów [FOTO i WIDEO] R&B Classic na Zamku Piastowskim: Wieczór w rytmie największych hitów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774099429dsc-0026-.jpg)
















![Magiczny wernisaż prac młodych twórców w zamkowej słodowni [FOTO i WIDEO] Magiczny wernisaż prac młodych twórców w zamkowej słodowni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774097620dsc-0037-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany