Odra SUP CUP 2022 finałem Pucharu Polski

Raciborskie Regaty Odra SUP CUP edycja 2022 otrzymały prawo do organizacji finału Pucharu Polski.
- Pozwoli to na zorganizowanie naprawdę dużego eventu. Jest to kolejny krok na przód dla Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego, jak również mieszkańców Raciborza. Plan na najbliższe 3 lata jest bardzo ambitny. Stworzymy jedne z bardziej rozpoznawalnych i prestiżowych regat SUP w Europie. To dzięki zaangażowaniu członków, zawodników RTW, sponsorów, partnerów. Warto zaznaczyć, że dużym wsparciem jest Urząd Miasta w Raciborzu jak również Wody Polskie. Cieszymy się, że Polski Związek Kajakowy jak również Polski Związek SUP docenił Racibórz i przyznał nam prawo organizacji tak ważnego wydarzenia. Przyszłoroczna edycja odbywała się będzie pod patronatem Polskiego Radia Czwórki - podało RTW.





















































































































































































































































































![Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767893765img-4030-.jpg)









![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)










![Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768070192dsc-9998-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany