Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 sierpnia 202012:12

Zmiany w raciborskiej bibliotece od 1 września

Zmiany w raciborskiej bibliotece od 1 września - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Dobre wiadomości dla czytelników raciborskiej biblioteki! Kolejna filia umożliwi wolny dostęp do książek, biblioteka na Kasprowicza będzie otwarta także w soboty a wypożyczone zbiory będzie można oddać tradycyjnie w Wypożyczalni. Sprawdź szczegóły.

Najbardziej ucieszą się osoby korzystające z Filii nr 2 przy ul. Bielskiej 12. Od 1 września biblioteka umożliwi wolny dostęp do książek. Do tej pory czytelnicy odbierali zamówione wcześniej zbiory w drzwiach. Teraz w filii będą mogły przebywać w jednym czasie 3 osoby!

Istotne zmiany czekają również Centralę przy ulicy Kasprowicza 12! Przede wszystkim po długie przerwie, Wypożyczalnia Główna, Mediateka i Eureka- Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży znowu będą otwarte w soboty w godz. 9.00-15.00. A jakie zmiany czekają czytelników chcących oddać wypożyczone zbiory? Od 1 września zwroty będą przyjmowane tradycyjnie przy ladzie bibliotecznej a nie jak do tej pory przy bocznym wejściu.

- Oczywiście obsługujemy naszych użytkowników z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, ale tego samego wymagamy także od czytelników. Dlatego wszystkie osoby, które chcą skorzystać z biblioteki muszą obowiązkowo nosić maseczki. Udostępnione są także płyny dezynfekujące – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Autor: MiPBP w Raciborzu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności29 stycznia 202609:34

Środa pod znakiem alarmów fałszywych [RAPORT 998]

Środa pod znakiem alarmów fałszywych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe
Aktualności31 stycznia 202615:25

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO]

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Zimna aura i niska temperatura nie odstraszyły uczestników wydarzenia Wodnik Challenge, które odbyło się 31 stycznia 2026 roku na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego „Wodnik”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, inicjatywa była kontynuacją poprzedniego morsowania i potwierdziła, że zimowe kąpiele cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

opr. red., fot. Kamil Kania, MOKSiR Kuźnia Raciborka/Artur Stelmaczonek
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.