Sukces Julii Chluby w konkursie Miss Polski Nastolatek

W minioną sobotę, 25 lipca, w hotelu Dębowiec w Bielsku Białej odbył się finał konkursu Miss Beskidów Nastolatek. Z sukcesem startowała mieszkanka Samborowic w gminie Pietrowice Wielkie Julia Chluba.
Mieszkanka powiatu raciborskiego i była uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu Julia Chluba (lat 14) zdobyła następujące tytuły: III wice Miss Nastolatek, Miss Foto oraz Miss Multicoolty. Zakwalifikowała się do dalszego etapu konkursu Miss Polski Nastolatek.
Gala finałowa najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności dla nastolatek w regionie miała odbyć się w maju, ale z powodu pandemii koronawirusa dopiero w minioną sobotę mogły zapaść decydujące rozstrzygnięcia. Na scenie zaprezentowało się dziesięć kandydatek.
Gratulujemy. Więcej o konkursie tutaj






![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)











![Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783521950krowiarki-2-.jpg)


































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.