I Wieczorny Półmaraton Fitness w GOK Kornowac

Impreza zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu odbyła się 9 lipca na terenie otaczającym Dom Kultury w Rzuchowie.
- I Wieczorny Półmaraton Fitness już za nami! Z pewnością czeka nas wiele kolejnych edycji. Wspaniała atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii i duża dawka endorfin to najlepsze podsumowanie tego, co działo się na terenie otaczającym Dom Kultury w Rzuchowie. Niezastąpione Instruktorki: Aerobiku, Pilatesu- Michalina Bogusz i Zumby- Barbara Kuśka zapewniły wszystkim 25. uczestnikom zajęć ruchowych różnorodną formę ćwiczeń tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Pomimo niesprzyjającej aury pogoda ducha nie opuściła żadnego z współuczestników treningu na świeżym powietrzu - informuje Judyta Gabryś, instruktor GOK DK Łańce.



















![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)







































![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz