Raport 998. Rój pszczół przy Słonecznej w Raciborzu

Za strażakami z PSP Racibórz w miarę spokojna środa. Wyjeżdżali do akcji raz, na ulicę Słoneczną, gdzie doszło do wyrojenia się pszczół. Sprawdź szczegóły interwencji.
Informacja o pojawieniu się owadów na drzewie wpłynęła do Powiatowego Stanowiska Kierowania o godzinie 13.31. Ze zgłoszenia wynikało, że na jednym z drzew przy ulicy Słonecznej w Raciborzu doszło do wyrojenia się pszczół. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z Reymonta, który zabezpieczył miejsce zdarzenia. Wezwano także pszczelarza, który zabrał pszczoły w bezpieczne miejsce.
Prócz akcji na Słonecznej prowadzono także działania związane z epidemią koronawirusa. O godzinie 14.14 jeden zastęp OSP Pogrzebień został zadysponowany celem dowiezienia paczek dla osób przebywających w kwarantannie. Z kolei strażacy z PSP Racibórz nadal przez całą dobę prowadzą działania na przejściu granicznym w Chałupkach.

![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)



![Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770475503631021649-122120989347079676-7477121162547670929-n-.jpg)

![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)


































![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany