RCK zbiera materiały na maseczki dla raciborzan

Macie w domu takie materiały jak bawełna lub przewiewne płótno, które od lat zalegają na dnie szafy, a mogłyby z powodzeniem posłużyć do uszycia maseczke? Prosimy, przynieście je do RCI na ulicę Długą - apeluje Raciborskie Centrum Kultury.
- Z przyniesionych materiałów zrobimy odpowiedni użytek, a Państwo włączą się aktywie w naszą akcję szycia maseczek dla Raciborzan. Akcja ta trwa już od początku pandemii. Część pracowników RCK szyje maseczki, które następnie są rozdawane wsród raciborzan. W czasie zeszłotygodniowej akcji wydano ponad 160 maseczke w zaledwie 70 minut. Niestety, nasze zapasy materiałowe są już na wyczerpaniu, stąd po raz kolejny liczymy na pomoc mieszkańców - powiedziała Anna Kokolus, zastępca dyrektora RCK.
Materiały można przyosić do RCI, które znajduje się przy ulicy Długiej 2. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Możliwy jest także kontakt telefoniczny, pod numerem telefonu 32 412 32 40.









![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)





![Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749375209499219631-1011344671183860-2834836459692046695-n-.jpg)






![Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763898067photo-59-of-131-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany