Dwóch mężczyzn rannych w zdarzeniu na Rybnickiej

AKTUALIZACJA. Służby zaalarmowano o godz. 6.16. Jak wynikało ze zgłoszenia, na ul. Rybnickiej, pomiędzy Szkolną a Piaskową, volskwagen passat uderzył w drzewo. [FOTO]
Jak się okazało, kierowca jadącego w stronę Rybnika pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. Poszkodowani to dwaj mężczyźni w wieku około 20 lat. Jeden uskarżał się na ból w odcinku szyjnym kręgosłupa, drugi doznał potłuczeń i krwotoku z nosa. Przebywają w szpitalu. Drogówka wykonała czynności jak do wypadku. Policjanci ustalają obecnie obrażenia. Wartość strat oszacowano na 5 tys. zł.
AKTUALIZACJA. Jak informuje nas rzecznik raciborskiej policji, sprawcą zdarzenia jest 21-letni kierowca renault master, który włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo na 21-letnim kierowcy passata z powiatu wodzisławskiego, uderzając w ten pojazd i powodując, że zjechał z drogi i zatrzymał się na drzewie. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. 22-letni pasażer passata ma złamany nos. Kierowca przebywa również w szpitalu. Jego obrażenia są ustalane.




![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)











![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)







![Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778061660gemini-generated-image-.png)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany