Akcja NURD: 17 pieszych z mandatami, 8 z pouczeniem

Raciborscy policjanci drogówki w piątek przeprowadzili działania pod kryptonimem ,,NURD,,. Celem akcji jest uświadomienie wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, a w szczególności pieszym, że skutki ich nieodpowiedzialnych zachowań mają szerokie konsekwencje.
W trakcie prowadzonych działań stróże prawa ujawnili 25 pieszych popełniających wykroczenia w ruchu drogowym, których zachowanie stwarzało zagrożenie dla ich życia i zdrowia, jak również innych użytkowników dróg.
Policjanci 17 pieszych ukarali mandatami, 8 pouczyli. Ponadto mundurowi ujawnili 18 kierujących pojazdami, którzy popełnili wykroczenia wobec pieszych, za co 14 kierowców policjanci drogówki ukarali mandatami, a 4 pouczyli. W działaniach drogówka również ujawniła 4 rowerzystów, którzy popełnili wykroczenia w ruchu drogowym z czego jeden został ukarany mandatem karnym, natomiast 3 policjanci pouczyli.








![Radosne przedpołudnie na sportowo w Pietrowicach Wielkich [FOTO i WIDEO] Radosne przedpołudnie na sportowo w Pietrowicach Wielkich [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761394258dsc-9304-.jpg)




![Jarmark Rozmaitości w Sławikowie tym razem w starym browarze [FOTO i WIDEO] Jarmark Rozmaitości w Sławikowie tym razem w starym browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761392649dsc-9457-.jpg)





![Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761515464gre00923-.jpg)



![Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761421991photo-26-of-215-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany