Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 lipca 202205:56

Piknik logopedyczny w Roszkowie za nami

Piknik logopedyczny w Roszkowie za nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

W minioną sobotę w Roszkowie w gminie Krzyżanowice odbył się piknik logopedyczny, czyli zabawa przy ognisku dla całej rodziny.

Rodzinna impreza, obfitująca w zorganizowane zabawy dla dzieci pod opieką pedagogów, grillowe jedzenie i słodkości, przyciągnęła w małej roszkowskiej społeczności blisko 60 osób.

Piknik Logopedyczny był formą podsumowania trwającego w roku szkolnym 2021/2022 projektu Logopedia w gminie Krzyżanowice. Był to też dobry moment na podziękowanie dla dzieci ze strony organizatorów, jak i podziękowania od dzieci dla prowadzących: Ewy Orłowskiej i Beaty Górki.

Dla przypomnienia, Logopedia w gminie Krzyżanowice była projektem zorganizowanym przez Stowarzyszenie Polska 2050, mającym na celu niesienie pomocy dla dzieci z terenów wiejskich i tym samym niwelowaniu możliwych barier w przyszłości. W okresie od października 2021 do czerwca 2022 roku, przez dwa dni w tygodniu, wypracowanych zostało łącznie blisko 300 godzin. Materiały dydaktyczne, dojazdy, poświęcony czas, to szacunkowa wartość rzędu 40 tysięcy złotych, jednak prowadzone zajęcia były całkowicie bezpłatne dla uczestników. W projekcie uczestniczyło dziewięcioro dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Autor: Materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności29 października 202513:39

Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W środę, 29 października, w godzinach porannych na terenie zaplecza Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu przeprowadzono rozbudowane manewry służb ratunkowych. Scenariusz zakładał poważny wypadek z udziałem karetki pogotowia, która po utracie panowania nad pojazdem uderzyła w budynek szpitalny, powodując pożar i liczne obrażenia wśród osób znajdujących się w pobliżu. Symulacja obejmowała również ofiary śmiertelne oraz osoby ciężko ranne.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.