Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności14 lipca 202210:27

Obywatele RP pokazują kolejnego posła z Raciborza na pasach

Obywatele RP pokazują kolejnego posła z Raciborza na pasach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Głośna sprawa posłanki Gabrieli Lenartowicz spotkała się z reakcją Obywateli RP, prezentujących filmik z innych posłem z Raciborza na przejściu dla pieszych.

Przypomnijmy, że za wejście na pasy przy czerwonym świetle posłanka PO Gabriela Lenartowicz, mieszkanka Krzanowic pod Raciborzem, może stracić immunitet. Policja chce ją ukarać grzywną, a wniosek, który trafił do Sejmowej Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych, ma podpis komendanta głównego policji. Sprawa dotyczy protestu pracowników transgranicznych w Chałupkach, 24 kwietnia 2020 r., który wsparła parlamentarzystka. Polacy pracujący w Czechach, apelowali, by umożliwić im powrót do miejsc zatrudnienia. Czytaj: Szykany za obronę pracowników transgranicznych

- Różnica jest zasadnicza: Nie weszłam na czerwonym! wchodziłam na "migającym zielonym" podczas spaceru-protestu pracowników transgranicznych. Na zamkniętym przejściu granicznym! Syndrom MO za komuny - opozycję karać nie za ulotki a za zaśmiecanie ulic! - pisze Gabriela Lenartowicz na twitterze, komentując wpis Obywateli RP z nagraniem posła PiS Arkadiusza Mularczyka. Poseł ziemi nowosądeckiej wywodzi się z naszego miasta, jest absolwentem I LO w Raciborzu.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:58

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO]

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę, 5 lipca na boisku KS Kolejarz Chałupki odbył się wyjątkowy sportowy festiwal – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Organizatorem wydarzenia był KS Kolejarz Chałupki, który już od lat z powodzeniem integruje lokalną społeczność wokół piłki nożnej i tradycji sportowej, we współpracy z Gminą Krzyżanowice.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:35

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO]

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

5 lipca Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wiosce (gmina Krzyżanowice) obchodziła jubileusz siedemdziesięciolecia istnienia. Obchody jubileuszowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, którą odprawił ks. proboszcz Piotr Kuc. Następnie strażacy i ich goście przejechali do remizy w Nowej Wiosce, gdzie odbyła się uroczystość.

Th
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.