Komisariat policji w Krzyżanowicach ma nową toyotę

Przekazanie radiowozu odbyło się dziś, 20.12., w obecności komendanta powiatowego insp. Łukasza Krebsa oraz samorządowców. To samorządy bowiem wsparły zakup policyjnego wozu. Obecni byli starosta Grzegorz Swoboda, wójt Grzegorz Utracki oraz burmistrz Andrzej Strzedulla.
To trzecia hybrydowa toyota w Krzyżanowicach. Flotę komisariatu uzupełnia jeszcze opel astra. Pojazd będzie skierowany do służby patrolowej. Samorząd powiatowy dał na jej zakup 65 tys. złotych, gminy Krzyżanowice i Krzanowice po 12,5 tys. zł.











![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)






![Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] Minister rolnictwa na ziemi raciborskiej. Ogromny potencjał, realne problemy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774016568dsc-1415-.jpg)




![Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] Wiceminister Marek Gzik z wizytą w raciborskiej ANS [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774008354img-20260320-111454-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany