Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 stycznia 202108:53

Świadek zapobiegł tragedii. 70-latek był kompletnie pijany!

Świadek zapobiegł tragedii. 70-latek był kompletnie pijany!  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Informacja przekazana dyżurnemu raciborskiej policji przez świadka doprowadziła do zatrzymania pijanego kierowcy. 70-letni mężczyzna miał w organizmie prawie dwa i pół promila alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu nawet 2 lata więzienia. 

Wczoraj około godziny 09:00 dzięki wzorowej postawie świadka raciborscy policjanci z drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Zgłaszający powiadomił dyżurnego policji, że z Raciborza w kierunku Markowic porusza się samochód osobowy skoda, którego kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, iż pojazd poruszał się całą szerokością jezdni. Dyżurny niezwłocznie na miejsce wysłał stróży prawa, którzy około godziny 09:10 w Szymocicach na ulicy Gliwickiej ujawnili i zatrzymali wskazany w zgłoszeniu samochód. Mundurowi potwierdzili przypuszczenie zgłaszającego, gdyż zatrzymany 70-latek po przebadaniu alkomatem w organizmie miał ponad dwa i pół promila alkoholu. “Nie reagujesz, akceptujesz” przynosi wymierne rezultaty i przestępcy nie mogą czuć się bezkarni. Dzięki właściwej reakcji świadka nie doszło do tragedii.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport8 marca 202612:33

Pierwszy Bieg Kobiet w Zawadzie Książęcej. Aktywność, integracja i dobra energia [FOTO]

Pierwszy Bieg Kobiet w Zawadzie Książęcej. Aktywność, integracja i dobra energia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W sobotni poranek, 7 marca, Zawada Książęca stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia sportowo-integracyjnego. Na boiskach LKS „Zgoda” przy ulicy Olimpijskiej odbyła się pierwsza edycja Biegu Kobiet – inicjatywy skierowanej do mieszkanek gminy Nędza oraz okolicznych miejscowości. Wydarzenie zorganizowano w przededniu Dnia Kobiet, podkreślając, że najlepszym sposobem na świętowanie może być wspólna aktywność na świeżym powietrzu.

Oskar Tomeczek
Sport8 marca 202621:52

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Za nami weekendowe emocje sportowe. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.