Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 października 202016:40

Praca zdalna od poniedziałku. Nakaz dla administracji, apel do firm

Praca zdalna od poniedziałku. Nakaz dla administracji, apel do firm  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Od poniedziałku jak największa liczba osób na pracy zdalnej. Musimy zerwać ten łańcuch zakażeń, w dyscyplinowany sposób ograniczać kontakty między ludźmi. Jest to nakaz dla administracji publicznej i apel do przedsiębiorców - przekonywał dziś premier.

- Mamy prostą dyrektywę dla administracji publicznej: wszyscy, którzy nie muszą wykonywać pracy stacjonarnej, muszą pracować zdalnie przez co najmniej dwa tygodnie - oświadczył premier. 

- Wykonaliśmy ogromny progres organizacyjny dotyczący liczby badań. Dziś mamy wykonanych 78 tys. badań. Mamy coraz lepsze rozeznanie na temat liczby chorych. Wykonujemy również prognozy. Analizujemy także tempo wzrostu, które jeszcze na początku października było podwajającym się tempem. W tej chwili widać od około połowy października pewnego rodzaju malejącą tendencję wzrostu, ale przypominam, że to nie jest malejąca liczba zachorowań - poinformował minister zdrowia.

Autor: (red.), redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport8 czerwca 202520:21

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W wyższych ligach rozegrano ostatnie mecze bieżącego sezonu. Emocji nie brakowało także w rozgrywkach niższych klas Podokręgu Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Nasz Racibórz 30.05.2025
29 maja 202517:46

Nasz Racibórz 30.05.2025

Nasz Racibórz 23.05.2025
22 maja 202518:47

Nasz Racibórz 23.05.2025

Nasz Racibórz 16.05.2025
15 maja 202521:18

Nasz Racibórz 16.05.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.