Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Wyciek benzyny na stacji kolejowej w Chałupkach
Zdarzenie miało miejsce dziś, o godzinie 4.18 na stacji kolejowej w Chałupkach.
Powiatowe Stanowisko Kierowania odebrało zgłoszenie wycieku kropelkowego o godzinie 4.18. Wyciek miał miejsce przy ulicy Długiej w Chaupkach. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano dwa zastępy z Reymonta i tyleż samo zastępów miejscowych ochotników. Po dojeździe zastępów na miejsce potwierdzono niewielki wyciek benzyny z zawodu spustowego cysterny. Jak informuje dwowódcka JRG PSP w Raciborzu Roland Kotula jedna kropla spadała co dwadzieścia sekund. Na szczęście udało się dokręcić zawór, a po dziesięciu minutach obserwacji stwierdzono brak wycieku.
Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.
Komentarze (0) |
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany
Komentarze społecznościowe |
Najczęściej czytane artykuły |
Policjanci w Raciborzu mieli już ponad 600 zgłoszeń zagrożeń on-line
Raciborska Komenda Powiatowa Policji przyjmuje zgłoszenia on-line. W 2020 r. było ich już 614.
Więcej »Opublikowano rozporządzenie przedłużające obostrzenia
W czwartek późnym wieczorem w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie Rady Ministrów przedłużające aktualne obostrzenia epidemiczne do 31 stycznia br. Wskazano w nim także kolejność szczepień przeciw COVID-19.
Więcej »Zielony Racibórz przypomina. Ulga w podatku PIT za termomodernizację domu
Walka ze smogiem może przynieść wiele korzyści - przede wszystkim zdrowotnych, ale też finansowych. Dzięki termomodernizacji budynku obniżysz zużycie energii i rachunki za ogrzewanie, a także zapłacisz mniejszy podatek dochodowy. Składając PIT pamiętaj o uldze termomodernizacyjnej.
Więcej »Do trzech razy sztuka
Urząd zebrał w końcu oferty na opracowanie dokumentacji dla Słonecznej mieszczące się w zarezerwowanej na ten cel kwocie.
Więcej »Rodzina 500 plus. Od lutego można składać wnioski
Program "Rodzina 500+" jest finansowym fundamentem wsparcia rodzin. Program wszedł w życie 1 kwietnia 2016 roku i przyczynił się do znacznej poprawy sytuacji materialnej rodzin, wzmocnił je i nadał należny priorytet. W 2015 roku łączne wydatki budżetu państwa na rzecz rodzin wyniosły 1,78 proc. Produktu Krajowego Brutto. W 2017 roku wyniosły one już 3,11 proc. PKB. Jest to wzrost o 75 proc.
Więcej »Numery archiwalne | Pokaż listę wszystkich numerów » |
Zobacz także |

Komentarze |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |