Aktualności31 lipca 201810:18
Tylko jedna oferta na budowę miejsc postojowych na ulicy Jana Pawła II

0
Reklama
Racibórz:
Brukarstwo „TRACT” Jerzy Wyrobek z Raciborza to jedyne przedsiębiorstwo, które wystartowało w przetargu dotyczącym wykonania miejsc postojowych wraz z chodnikiem na placu przy ulicy Jana Pawła II. Zadanie obejmuje między innymi sporządzenie dokumentacji projektowej utwardzenia terenu oraz podjęcie się robót budowlanych związanych z wykonaniem zaprojektowanego utwardzenia.
Miasto zamierza przeznaczyć na ten cel niecałe 160 tys. zł. Oferent zażądał nieco ponad 170 tys. zł. Jeśli magistrat zdecyduje się na skorzystanie z usług przedsiębiorstwa, zadanie będzie musiało zostać wykonane do 28 września br.



![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)









![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)







![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany