Aktualności2 grudnia 201710:40
III Raciborska Włóczęga SRC 4x4 FOTO i WIDEO

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)W 2015 roku stawiło się 30 ekip, rok temu 84, a teraz już około 160 samochodów głównie z południa Polski wzięło udział w III Raciborskiej Włóczędze zorganizowanej przez Raciborski Klub Off-Road SRC4x4. Rano ekipy zebrały się na parkingu Auchan, potem była odprawa, następnie parada przez miasto i wyjazd na teren Polderu Buków. Przewidziano trzy trasy Turystyk / Adventure / Extreme. Impreza zakończy się pod wieczór w Tworkowie. Zobacz zdjęcia oraz film z parady.



















































![Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785052299dsc-0479-.jpg)



![Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785099433img-5266-.jpg)




![Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784993854img-0029-.jpg)





![Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1740338832dsc-6247-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany