Aktualności6 maja 201408:38
Zatrzymano podejrzanego o włamanie do sklepu komputerowego

0
Reklama
Racibórz: Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24-letniego raciborzanina jako osobę podejrzaną o dokonanie wspólnie z innymi osobami kradzieży z włamaniem do sklepu komputerowego. Zdarzenie to miało miejsce w nocy z 20 na 21 marca. Trwa postępowanie w tej sprawie.








![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)















![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)





















![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany