Dyrektor szpitala nagrody nie oddał. Sprawę rozstrzygnie sąd

- Nie doszło do ugody, dlatego też przygotowujemy w tej sprawie pozew do sądu - poinformował na dzisiejszej posesyjnej konferencji prasowej starosta Adam Hajduk. Sprawa dotyczy zwrotu nagrody jubileuszowej (w wysokości ok. 20 tys. zł), którą dyrektor Ryszard Rudnik przyznał sobie sam...
O sprawie szerzej pisaliśmy tutaj. Dziś starosta zapytany o to, czy dyrektor zwrócił nagrodę jubileuszową, odpowiedział, że ugody nie zawarto i sprawę rozstrzygnie sąd. - Proszę tego nie traktować w kategorii, że ktoś się z kimś sądzi. Polskie prawo jest tak ułomne, że kilka kancelarii może wydać różne opinie w jednej sprawie. Dlatego niech sąd to rozstrzygnie, bo też nie można powiedzieć, że dyrektor się upiera, bo co jeśli to właśnie dyrektor będzie miał rację? Wyrok dotyczy jednostkowej sprawy. Niech sąd zdecyduje - podsumował starosta.
Sisi




























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany