Przetarg na przebudowę ul. Greckiej w Raciborzu

Urząd Miasta Racibórz ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy drugiego etapu przebudowy ul. Greckiej, dawniej określanej mianem Chorwackiej-bis. To kolejna inwestycja w rejonie, gdzie powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych na terenach sprzedanych wcześniej przez miasto.
Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe prace budowlane związane z przygotowaniem terenu, robotami rozbiórkowymi i ziemnymi, a także wykonaniem robót drogowych oraz budową sieci wodociągowej i rurociągów. Przewidziano budowę nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, chodników i zjazdów, a także montaż i ustawienie nowych słupów oświetleniowych. Częścią inwestycji będzie opracowanie oraz wdrożenie projektu czasowej i docelowej organizacji ruchu drogowego.
Przebudowa ul. Greckiej to ważny element rozwijającej się infrastruktury drogowej w południowej części Raciborza, która zyskuje nowe funkcje mieszkaniowe.




![Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762624686lodowisko-.jpg)
![Smutny finał interwencji Tworkowie, pożar w Kornowacu [RAPORT 998] Smutny finał interwencji Tworkowie, pożar w Kornowacu [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762671490b607a3da-1ac0-4601-ab81-488457234410-2-.jpg)








![Pierwsze łyżwiarskie disco na nowym lodowisku w Raciborzu. Program kolejnych wydarzeń i cennik [FOTO i WIDEO] Pierwsze łyżwiarskie disco na nowym lodowisku w Raciborzu. Program kolejnych wydarzeń i cennik [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762672535dsc-2853-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany