Aktualności10 czerwca 202513:36
Damian Knura pozostaje w fotelu prezesa PKS

0
Reklama
Racibórz:
9 czerwca w Starostwie Powiatowym w Raciborzu odbyło się spotkanie starosty raciborskiego Grzegorza Swobody, członka zarządu powiatu Marka Kurpisa z Damianem Knurą, który to powołany został na kolejną kadencję jako prezes zarządu PKS w Raciborzu. Spotkanie miało na celu omówienie założeń na kolejną kadencję.
- Decyzja o wyborze Damiana Knury jest wyrazem uznania dla jego dotychczasowego zaangażowania, kompetencji menedżerskich oraz skutecznego zarządzania spółką. Pod jego kierownictwem i przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Raciborzu, PKS Racibórz realizuje liczne inwestycje, rozwija oferty transportowe i konsekwentnie dba o jakość świadczonych usług na rzecz mieszkańców powiatu raciborskiego i okolic - podało Starostwo Powiatowe.
![Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777548601dsc-2393-.jpg)
![Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777634797dsc-2483-.jpg)



















![Diecezjalne Święto Rodziny i XIII Jarmark Cysterski w Jemielnicy [FOTO] Diecezjalne Święto Rodziny i XIII Jarmark Cysterski w Jemielnicy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777660271dsc-0612-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany