Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 października 202410:34

Akcja Trzeźwość. Ponad 770 przebadanych, dwoje pijanych

Akcja Trzeźwość. Ponad 770 przebadanych, dwoje pijanych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Raciborscy policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzili działania „Trzeźwość”. Takie akcje mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego poprzez eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących. Policjanci ostrzegają, że tego rodzaju akcje będą kontynuowane i organizowane cyklicznie. Wszyscy kierowcy łamiący przepisy ruchu drogowego muszą się liczyć z konsekwencjami.

W poniedziałek, 21.10. raciborscy policjanci na drogach powiatu raciborskiego prowadzili działania "Trzeźwość". Policjanci skontrolowali 774 kierujących i ujawnili dwoje kierujących pod wpływem alkoholu.

Na ulicy Folwarcznej w Krowiarkach policjanci zatrzymali kierującą skodą, która kierowała po użyciu alkoholu. Kobieta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie teraz odpowie przed sądem. Natomiast w Nędzy mundurowi zatrzymali kierującego rowerem, który miał w swoim organizmie blisko promil alkoholu. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem.

Raciborska policja kolejny raz apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o odpowiedzialne zachowanie i zdrowy rozsądek. Zwracamy się także do członków rodzin, pasażerów i znajomych, którzy niejednokrotnie zgadzają się na prowadzenie pojazdu przez kierującego pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy bierni i nie pozwalajmy na stwarzanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez pijanych kierowców!

Autor: KPP Racibórz, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 lutego 202519:04

Muzyczna podróż do świata bajek na raciborskim zamku

Muzyczna podróż do świata bajek na raciborskim zamku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
inf. prasowa Zamek Piastowski/fot. D. Kruty/Zamek Piastowski, Elara FB
Aktualności4 lutego 202511:01

Służby ostrzegają przed złą jakością powietrza

Służby ostrzegają przed złą jakością powietrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
UM Racibórz, fot. arch. portalu - Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.01.2025
30 stycznia 202520:04

Nasz Racibórz 31.01.2025

Nasz Racibórz 24.01.2025
23 stycznia 202521:08

Nasz Racibórz 24.01.2025

Nasz Racibórz 17.01.2025
16 stycznia 202519:03

Nasz Racibórz 17.01.2025

Nasz Racibórz 10.01.2025
9 stycznia 202521:58

Nasz Racibórz 10.01.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.