Alfa romeo wjechała w tył skody rapid

Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zdarzenia drogowego do jakiego doszło w piątek, 16.08., na ulicy Gliwickiej w Nędzy.
Jak informuje KPP w Raciborzu kierująca alfą romeo 64-latka nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającej jej skody rapid, kierowanej przez 66-latkę. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczynię zdarzenia ukarano mandatem karnym, obie kierujące były trzeźwe.
Na miejscu zdarzenia działali także druhowie z OSP Nędza, którzy najechali na to zdarzenie, wracając do remizy. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz uprzątnięciu jezdni z elementów uszkodzonych pojazdów. Straty materialne oszacowano na kwotę 30 tys. złotych.










![Ośrodek Pomocy Społecznej - wolne stanowisko urzędnicze [NABÓR] Ośrodek Pomocy Społecznej - wolne stanowisko urzędnicze [NABÓR] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_158866524795606555_3737148336359233_3231687947908546560_n-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany