Co się dzieje ze starostą Swobodą? Radny zaniepokojony nieobecnością włodarza

Swoje obawy wyraził dziś, 25.04., na sesji Rady Powiatu radny Ryszard Frączek, mówiąc o pogłoskach jakoby starosta miał już nie wrócić.
Przy okazji Frączek ciepło wypowiedział się o wicestaroście Marku Kurpisie, który bezpośrednio zastępuje teraz starostę Grzegorza Swobodę. Ten kilka tygodni, podczas meczu siatkówki samorządowców, nabawił się kontuzji ścięgna Achillesa. Przebywa na zwolnieniu lekarskim. Leczenie przebiega zgodnie z planem. - Proszę się nie martwić. Starosta na pewno wróci - oznajmił Kurpis. Wypowiedź Frączka na swój temat nazwał "pocałunkiem śmierci", ale dodał, że w porę "udało mu się odsunąć".
Na zdjęciu starosta Grzegorz Swoboda (po lewej) podczas turnieju siatkarskiego z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, obok przewodniczący Rady Miasta Marian Czerner.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany