Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 lutego 202307:46

Rozliczanie dotacji dla niepublicznych szkół i przedszkoli po nowemu

Rozliczanie dotacji dla niepublicznych szkół i przedszkoli po nowemu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Radni na najbliższej sesji będą głosować projekt uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych jednostek oświatowych prowadzonych na terenie Miasta Racibórz przez osoby fizyczne lub prawne oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania udzielonej dotacji.

- W związku z wdrożeniem systemu elektronicznego do obsługi udzielania, rozliczania i kontroli udzielonych dotacji dla podmiotów niepublicznych prowadzonych na terenie Raciborza przez osoby fizyczne lub prawne zachodzi konieczność zmiany i dostosowania obowiązujących przepisów prawa miejscowego. Organ stanowiący jednostki samorządu terytorialnego ustala tryb udzielania i rozliczania dotacji oraz tryb i zakres kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystywania, uwzględniając w szczególności podstawę obliczania dotacji, zakres danych, które powinny być zawarte we wniosku o udzielenie dotacji i w rozliczeniu jej wykorzystania, oraz termin i sposób rozliczenia dotacji - czytamy w jego uzasadnieniu.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności24 listopada 202514:17

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO]

Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

24 listopada 2025 roku w Urban Labie w Raciborzu odbyła się uroczysta ceremonia w ramach obchodów Dni Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas wydarzenia uhonorowano lokalnych krwiodawców, wręczając im odznaki i legitymacje „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, przyznawane przez Ministra Zdrowia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.